Dom

Pies w rodzinie

2 Mins read

Posiadanie psa to wielka radość, ale też i odpowiedzialność. Chcielibyśmy dla swoich pupili jak najlepiej. Chcielibyśmy, aby miały wygodne szelki, obroże, smycze. Dobrze, że istnieje w Polsce marka z akcesoriami dla psów. Marka oparta na idei świetnej koegzystencji psa i człowieka. Z atestowanymi produktami, dopasowanymi do potrzeb zwierząt.

Allfordogs – marka kochająca psy

Allfordogs to marka specjalizująca się w sprzedaży wysokiej klasy akcesoriów dla psów. Akcesoria te są sprawdzone. Są funkcjonalne ale także przetestowane pod kątem tego, czy są akceptowane przez same psy. Dlatego produkty sprzedawane przez markę są atestowane pod względem na przykład przydatności w konkretnych warunkach klimatycznych. Produkty Allfordogs mają też ideę wspólnego uprawiania sportu z psem – są stworzone z myślą na przykład uprawiania joggingu lub jazdy na rowerze. Pomysł na działalność zrodził się z długoletniej obserwacji psów oraz ich potrzeb. Misją firmy jest produkcja psich akcesoriów, które łączą komfort i funkcjonalność dla psa oraz jego opiekuna. Firmę tworzą osoby kochające psy i otwarte na ich potrzeby oraz zwolennicy koegzystencji psów i ludzi.

Podwójna smycz dla psa, szelki dla psa Warszawa, obroże ledowe…

Przejdźmy więc do konkretnych akcesoriów:

  • smycze dla psów – solidne i wytrzymałe. Dostosowane do tego, aby pies czuł się swobodnie na smyczy nie ograniczającej ruchów. Są to smycze wyposażone w takie udogodnienia jak ledowe oświetlenie idealne podczas wieczornego spacerowania. W celu zwiększenia komfortu smycze są obszyte ortalionowym materiałem. Dla psów potrzebujących więcej swobody są specjalne elastyczne smycze nie ograniczające pola ruchu. Są też nowoczesne smycze multifunkcyjne mająca możliwość przepięcia na różne sposoby, przeszyte na całej długości nicią odblaskową.
  • podwójna smycz dla psa – to bardzo przydatny rodzaj smyczy. Przeznaczony dla tych opiekunów, którzy mają dwa pupile. Wychodząc na spacer w dwoma pupilami i dwoma smyczami, narażamy się na splątanie. Podwójna smycz dla psa ma specjalną miękką rączkę, bardzo praktyczną.
  • szelki dla psa Warszawa – dla małych oraz większych psów. Są bezpieczne, regulowane, wygodne, nie ograniczające ruchu psa, odporne na warunki atmosferyczne. Podszyte są siateczkowym materiałem chroniącym zwierzę przed obtarciem. Są klasyczne szelki dla psa Warszawa norweskie z miękkim podszyciem ortalionowym, jak i sportowe szelki potrójne, szelki z podszyciem siateczkowym lub szelki sportowe dla psów podwójne.
  • obroże dla psa – w asortymencie sklepu są obroże różnego rodzaju, na przykład obroże dla psa półzaciskowe w stylu sportowym jak i z regulowanymi zapięciami. Są obroże dla psa obszyte ortalionowym, miękkim podszyciem, jak i ledowe dla wieczornego spacerowania. Ciekawym rodzajem jest obroża BLACK – obszyta pianką neoprenową, solidna oraz wytrzymała, zwiększająca widoczność w ciemności dzięki odblaskowemu przeszyciu. Tego typu obroża dla psa jest łatwa w utrzymaniu czystości i szybko schnie.
Warto przeczytać
BlogDom

Panele podłogowe laminowane – co warto o nich wiedzieć?

Jeszcze do niedawna wybór materiałów do wykończenia wnętrz, a mówiąc szczegółowiej podłogi, był mocno okrojony. Współcześnie jedynym ograniczeniem jest nasza…
Dom

Wymarzony trawnik

Właściciele posesji i domów jednorodzinnych starają się dbać nie tylko o wnętrza budynków, ale również o to, jak prezentuje się…
DomGastronomiaZdrowie

Nadmierna twardość wody – sposoby jej obniżenia

Twarda woda – to ona ponosi odpowiedzialność za awarie pralek. Na szczęście istnieją sposoby na zmniejszenie jej twardości za pomocą…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *