Dom

Nowoczesne szafy, czyli pogromcy bałaganu!

2 Mins read

Nie tylko małe mieszkania muszą zmierzyć się z bałaganem, duże mieszkania można zagracić równie łatwo i szybko. Niestety gromadzimy coraz więcej rzeczy i przetrzymywanie ich staje się dla nas coraz większym problemem. Na szczęście nowoczesne szafy mogą raz na zawsze rozprawić się z ciągle powracającym bałaganem.

Ile byśmy nie włożyli wysiłku w sprzątanie i porządkowanie naszego domu, to po jakimś czasie bałagan, niczym jakiś mityczny stwór, zaczyna wychodzić powoli z każdego zakamarku, by po chwili panoszyć się w najlepsze po całym mieszkaniu.

Ubrania, buty, pościel, koce, sprzęt elektroniczny, drobne AGD, książki oraz masa bibelotów i gadżetów, jakie gromadzimy, potrzebują odpowiedniego miejsca do przechowywania. W innym wypadku, w bardzo krótkim czasie, zaczynamy żyć w wielkim bałaganie, gdzie wszystko się na nas wali i o wszystko się potykamy.

A wystarczy dobrze skonstruowana, funkcjonalna szafa i nasza przestrzeń zacznie przypominać tę, widzianą na zdjęciach designerskich gazet.

Zabudowana szafa w przedpokoju– rozwiązanie idealne

Na froncie walki z bałaganem doskonale sprawiają się szafy zabudowane, które są tworzone na wymiar i projektowane w najbardziej funkcjonalny i optymalny sposób, łącząc w sobie pojemność, estetyczny wygląd i wygodę użytkowania. Niezwykle ciekawe i funkcjonalne projekty szaf posiada w swojej ofercie jedna z największych polskich firm meblarskich Komandor.

Szafy Komandor mogą doskonale się sprawdzić zarówno w przedpokoju, jak i w garderobie. Zabudowana szafa w przedpokoju, która jest dopasowana pod względem wystroju i funkcjonalnie zaprojektowana, może pełnić rolę szafki na buty, kurtki i pawlacza na rzadko używane przedmioty.

Duża liczba wygodnie rozmieszczonych półek może zapewnić miejsce na drobny sprzęt AGD, a nawet na niewielką spiżarnię. Obok wiszących ubrań sezonowych, mogą znaleźć się koszulki i ubrania codziennego użytku, które nie mieszczą się np. w szafie w sypialni. A front szafy może spełniać funkcje dużego lustra, w którym można zobaczyć całą sylwetkę.

Szafa w salonie?

Możliwości, jakie daje zabudowana szafa w przedpokoju, są naprawdę ogromne. Jednak w przypadku bardzo małych przestrzeni może istnieć problem z zainstalowaniem takiej szafy.

Wtedy warto poszukać innego miejsca w domu, gdzie można by postawić szafę, może być to nawet pokój dzienny. Nowoczesne szafy Komandor (sprawdź TUTAJ), które są niezwykle atrakcyjne pod względem designu, mogą nie tylko pomóc w zapanowaniu nad bałaganem, ale także mogą nadać salonowemu wnętrzu wyjątkowego i unikalnego charakteru.

Warto przeczytać
BlogDom

Panele podłogowe laminowane – co warto o nich wiedzieć?

Jeszcze do niedawna wybór materiałów do wykończenia wnętrz, a mówiąc szczegółowiej podłogi, był mocno okrojony. Współcześnie jedynym ograniczeniem jest nasza…
Dom

Wymarzony trawnik

Właściciele posesji i domów jednorodzinnych starają się dbać nie tylko o wnętrza budynków, ale również o to, jak prezentuje się…
Dom

Pies w rodzinie

Posiadanie psa to wielka radość, ale też i odpowiedzialność. Chcielibyśmy dla swoich pupili jak najlepiej. Chcielibyśmy, aby miały wygodne szelki,…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *