Dom

Nowoczesne szafy, czyli pogromcy bałaganu!

2 Mins read

Nie tylko małe mieszkania muszą zmierzyć się z bałaganem, duże mieszkania można zagracić równie łatwo i szybko. Niestety gromadzimy coraz więcej rzeczy i przetrzymywanie ich staje się dla nas coraz większym problemem. Na szczęście nowoczesne szafy mogą raz na zawsze rozprawić się z ciągle powracającym bałaganem.

Ile byśmy nie włożyli wysiłku w sprzątanie i porządkowanie naszego domu, to po jakimś czasie bałagan, niczym jakiś mityczny stwór, zaczyna wychodzić powoli z każdego zakamarku, by po chwili panoszyć się w najlepsze po całym mieszkaniu.

Ubrania, buty, pościel, koce, sprzęt elektroniczny, drobne AGD, książki oraz masa bibelotów i gadżetów, jakie gromadzimy, potrzebują odpowiedniego miejsca do przechowywania. W innym wypadku, w bardzo krótkim czasie, zaczynamy żyć w wielkim bałaganie, gdzie wszystko się na nas wali i o wszystko się potykamy.

A wystarczy dobrze skonstruowana, funkcjonalna szafa i nasza przestrzeń zacznie przypominać tę, widzianą na zdjęciach designerskich gazet.

Zabudowana szafa w przedpokoju– rozwiązanie idealne

Na froncie walki z bałaganem doskonale sprawiają się szafy zabudowane, które są tworzone na wymiar i projektowane w najbardziej funkcjonalny i optymalny sposób, łącząc w sobie pojemność, estetyczny wygląd i wygodę użytkowania. Niezwykle ciekawe i funkcjonalne projekty szaf posiada w swojej ofercie jedna z największych polskich firm meblarskich Komandor.

Szafy Komandor mogą doskonale się sprawdzić zarówno w przedpokoju, jak i w garderobie. Zabudowana szafa w przedpokoju, która jest dopasowana pod względem wystroju i funkcjonalnie zaprojektowana, może pełnić rolę szafki na buty, kurtki i pawlacza na rzadko używane przedmioty.

Duża liczba wygodnie rozmieszczonych półek może zapewnić miejsce na drobny sprzęt AGD, a nawet na niewielką spiżarnię. Obok wiszących ubrań sezonowych, mogą znaleźć się koszulki i ubrania codziennego użytku, które nie mieszczą się np. w szafie w sypialni. A front szafy może spełniać funkcje dużego lustra, w którym można zobaczyć całą sylwetkę.

Szafa w salonie?

Możliwości, jakie daje zabudowana szafa w przedpokoju, są naprawdę ogromne. Jednak w przypadku bardzo małych przestrzeni może istnieć problem z zainstalowaniem takiej szafy.

Wtedy warto poszukać innego miejsca w domu, gdzie można by postawić szafę, może być to nawet pokój dzienny. Nowoczesne szafy Komandor (sprawdź TUTAJ), które są niezwykle atrakcyjne pod względem designu, mogą nie tylko pomóc w zapanowaniu nad bałaganem, ale także mogą nadać salonowemu wnętrzu wyjątkowego i unikalnego charakteru.

Warto przeczytać
Dom

Krzesła – wygodne czy modne ? Jakie wybrać?

Krzesła to nie tylko elementy wyposażenia, ale również ważny element wystroju wnętrz, który może wpłynąć zarówno na komfort użytkowania, jak…
BlogDom

Strategiczne miejsce na zakup nieruchomości

Decydując się na kupno mieszkania często zastanawiamy się co będzie jeżeli dołączą do nas nowi członkowie rodziny a dotychczasowy metraż…
BlogDom

Jak wytresować psa? 5 sprawdzonych sposobów

Tresura psa jest niezwykle interesującym zagadnieniem. Odpowiednia tresura odciśnie na psychice psa ślad na całe życie. Może to bardzo ułatwić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *