Finanse

Najlepsze usługi rozwojowe w jednym miejscu – RUR

1 Mins read

Dużo mówi się ostatnimi czasy o tak zwanym rejestrze usług rozwojowych. Nie każdy jednak wie co to jednak jest i kto może z tego skorzystać. Poniżej najważniejsze informacje na temat nowo powstałego rejestru.

Baza usług rozwojowych

RUR, bo taki jest skrót dla rejestru usług rozwojowych to baza, w której zawierają się różnego rodzaju usługi rozwojowe. Zawierają się w nim informacje na temat różnego rodzaju szkoleń z wielu dziedzin.

Można również znaleźć wiele ofert studiów podyplomowych, czy też popularnego dzisiaj coachingu, przeznaczonego nie tylko dla finansistów, ale w zasadzie dla przedstawicieli wszystkich branż, a także dla ludzi dążących do ogólnego rozwoju osobistego.

Rozwój

Rozwój

System oceny usługi

Rejestr usług rozwojowych daje szansę na przemyślany wybór interesującego szkolenia. Osoby uczęszczające na dane szkolenie, czy tez korzystające z usług coacha mogą ocenić usługę.

Oceny te są widoczne w rejestrze, dzięki czemu osoby korzystające z rejestru nie wybierają usług w ciemno, lecz znają najwartościowsze opinie na ich temat, bo pochodzące od ludzi, którzy już z nich korzystali.

Czy warto się rejestrować?

Warto odpowiedzieć sobie na pytanie,czy rejestracja w RUR ma sens. Wydaje się, że raczej tak, gdyż wynika z niej wiele korzyści dla przedsiębiorców organizujących szkolenia, czy dla coachów prowadzących zajęcia z samorozwoju.

Przede wszystkim, jest to świetny sposób na rozreklamowanie swojej usługi. Rejestr usług rozwojowych cieszy się dużą popularnością, dlatego w łatwy sposób można dotrzeć do dużej liczby potencjalnych klientów. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że rejestracja jest darmowa po spełnieniu kilku prostych warunków.

Ponadto, jeśli dane szkolenie, czy jakakolwiek inna usługa organizowana ma być dzięki pozyskanym z Unii Europejskiej ,czy z jakiegokolwiek innego źródła finansowaniom, zapis w RUR jest nie tyle możliwością, co koniecznością. Warto zauważyć, że w zasadzie każdy może zarejestrować swoją usługę w rejestrze. Wystarczy spełnić kilka niezbyt wymagających warunków.

Warto przeczytać
Finanse

Konto walutowe – kiedy warto się na nie zdecydować?

Tradycyjny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy umożliwia gromadzenie i zarządzanie środkami pieniężnymi w rodzimej walucie. Nie oznacza to, że nie możesz z niego…
Finanse

Co musisz wiedzieć o dofinansowaniu unijnym w 2020 roku?

2020 rok to ostatni dzwonek zarówno dla osób planujących założenie działalności gospodarczej, jak i dla firm, na pozyskanie dofinansowania unijnego….
BlogDomFinanse

Elektroniczny system rozliczeń międzybankowych Elixir

Każdemu, kto dokonuje płatności elektronicznych, najczęściej zależy po prostu na krótkim czasie realizacji takich transakcji, kiedy przelane środki trafią na…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *