Dom

Kernau – sprzęt AGD do kuchni: informacje i opinie

2 Mins read

KERNAU jest polską marką, która na rynku istnieje już od wielu lat. Specjalizuje się w produkcji sprzętu RTV i AGD. Kilkanaście lat działalności na polskim rynku pozwoliło marce nabrać doświadczenia i wiedzy, a tym samym poszerzyć swoją ofertę i trafić do szerokiego grona odbiorców. Obecnie KERNAU współpracuje z niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami, by korzystając z doświadczenia innych producentów europejskich, móc zaoferować produkty dostosowane do potrzeb rynku i cechujące się wysoką jakością. To wszystko sprawia, że producent zyskuje wielu zadowolonych klientów i pozytywne opinie.

Założenia marki KERNAU

Jak zapewnia producent, priorytetami przy produkcji urządzeń jest wysoka jakość i bezawaryjność idące w parze z atrakcyjną ceną. Marka stawia na kontakt z polskim konsumentem i stara dopasować się do potrzeb na rynku, biorąc pod uwagę sugestie i opinie klientów.

Kuchnia z Kernau

Dzięki temu KERNAU posiada ugruntowaną pozycję, jest producentem rozpoznawalnym i cenionym w Polsce.

Dbałość o środowisko

Marka przykłada także dużą wagę do niezawodności oferowanych produktów przy jednoczesnym dbaniu o ekologię. Właśnie dlatego oferowany sprzęt cechuje niskie zużycie prądu oraz wody. Pozwala to nie tylko obniżyć koszty eksploatacji, ale także zadbać o środowisko naturalne. KERNAU wprowadza więc na rynek sprzęty umożliwiające ekologiczne życie. W ofercie znajduje się między innymi utylizator odpadów organicznych, który znajdzie zastosowanie w wielu polskich kuchniach.

Oferta KERNAU

Choć marka zajmuje się produkcją zarówno sprzętu RTV, jak i AGD, w szczególności skupia się na poszerzaniu oferty sprzętów kuchennych. Mają być one tak zaprojektowane, by maksymalnie uprościć życie ich posiadaczom, a jednocześnie estetycznie się prezentować. Oferta obejmuje między innymi piekarniki i kuchenki mikrofalowe, które zapewniają dużą pojemność, łatwą obsługę i optymalną temperaturę pieczenia, a także płyty grzewcze, w tym płyty gazowe, ceramiczne oraz indukcyjne. W asortymencie KERNAU znajdują się również okapy kuchenne, które pozwalają zapewnić świeże i czyste powietrze w kuchni, cicho pracują i dostępne są w różnorodnych modelach. Zmywarki i zlewozmywaki KERNAU pozwalają natomiast na wygodne zmywanie naczyń w każdej kuchni, są funkcjonalne i dostępne w różnych wielkościach i kolorach, by łączyć w sobie funkcjonalność i estetykę.

Zalety marki

KERNAU posiada rozbudowaną sieć sprzedaży i duże zaplecze techniczne, dzięki czemu jest w stanie wciąż się rozwijać i trafiać do jak najszerszego grona odbiorców. Dużym atutem producenta jest także szeroka oferta, dzięki której możliwe jest sprostanie oczekiwaniom konsumentów. Klienci mają także dostęp do infolinii ekspertów działu technicznego, którzy w razie wszelkich wątpliwości będą służyć pomocą. Sprzęty marki KERNAU objęte są wieloletnią, pełną gwarancją nawet do 10 lat, dzięki czemu można być pewnym, że wybiera się produkty wysokiej jakości.

KERNAU opinie

Sprzęty KERNAU cieszą się pozytywnymi opiniami nie tylko ze względu na niezawodność oferowanych urządzeń, jak również na fachową pomoc w razie wszelkich wątpliwości. W komentarzach dotyczących marki KERNAU opinie rzadko są negatywne – klienci są zadowoleni przede wszystkim z dobrej jakości oferowanych sprzętów idącej w parze z przystępną ceną. Wiele osób zwraca też uwagę na szerokie zastosowanie oferowanych produktów – ze względu na szeroką ofertę sprawdzają się one zarówno w niewielkich, jak i dużych pomieszczeniach i pasują do kuchni nowoczesnych oraz klasycznych.

Źródła:
http://kernau.blog.pl/opinie/
https://www.maxkuchnie.pl/producenci-agd/kernau/
https://www.kernau.com/
Vimeo
Issuu

Warto przeczytać
Dom

Krzesła – wygodne czy modne ? Jakie wybrać?

Krzesła to nie tylko elementy wyposażenia, ale również ważny element wystroju wnętrz, który może wpłynąć zarówno na komfort użytkowania, jak…
BlogDom

Strategiczne miejsce na zakup nieruchomości

Decydując się na kupno mieszkania często zastanawiamy się co będzie jeżeli dołączą do nas nowi członkowie rodziny a dotychczasowy metraż…
BlogDom

Jak wytresować psa? 5 sprawdzonych sposobów

Tresura psa jest niezwykle interesującym zagadnieniem. Odpowiednia tresura odciśnie na psychice psa ślad na całe życie. Może to bardzo ułatwić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *