Blog

Jakie aplikacje warto mieć zainstalowane na swoim w telefonie?

1 Mins read

Stwierdzenie „bez telefonu jak bez ręki” nabrało obecnie znacznie bardziej dosłownego znaczenia. Smartfony pozwalają załatwić niemal każdą sprawę – od zabicia czasu podczas oczekiwania na autobus miejski po rezerwowanie biletów na koncert, a kończąc na zakupach spożywczych. Z tego też powodu pojawia się coraz więcej list typu Top 5 aplikacji na smartphona, które mają stanowi pomoc przy wyborze najprzydatniejszych narzędzi.

Porządek to podstawa

Wśród aplikacji, jakie warto polecić na smartphona, znajdują się takie, które porządkują dokumenty, pliki, notatki oraz podobną zawartość. Organizery na telefonie to postawa każdego zabieganego człowieka. Bez nich trudno sobie wyobrazić wypełnienie zadań na czas, nie wspominając o umówionych spotkaniach.

Stały kontakt

Równie ważny jest klient poczty na telefon. Dzięki temu można łatwo odebrać maile bez konieczności każdorazowego odwiedzania strony internetowej. Można na bieżąco kontrolować przychodzące wiadomości, odpowiadać na nie albo sprawdzać, czy pojawiły się jakieś nowe informacje. Pamiętać też trzeba o bezpieczeństwie, ponieważ smarphony są szczególnie narażone na ataki złodziei.

Pieniądze zawsze pod ręką

Równie użyteczna jest aplikacja banku, w którym posiada się konto. Pozawala to na stały dostęp do rachunku oraz możliwość łatwego nim zarządzania, nawet w trakcie podróży do pracy. Obecnie banki przygotowują aplikacje, które chronią przed włamaniami, zapewniają sprawne przesyłanie nawet sporych sum, a także ułatwiają zarządzanie pieniędzmi zgromadzonymi na koncie. Nie trzeba już biegać do bankomatu, żeby sprawdzić bieżące saldo. Należy jednak przestrzegać wytycznych bezpieczeństwa wskazanych na stronach internetowych banków.

Zdrowo i wesoło

Ponad to na telefonie powinni znaleźć się aplikacje ułatwiające korzystanie z promocji oraz te udostępniające muzykę. Bez nich trudno sobie wyobrazić codzienne zakupy czy podróż do pracy w zatłoczonym tramwaju. Pierwsza pozwala oszczędzić, druga umila czas, zapewniają dostęp do ulubionej muzyki, jednocześnie wspomagając relaks.

Warto przeczytać
Blog

Panele laminowane – jaka podłoga do salonu?

Podczas remontu mieszkania niejednokrotnie stajemy przed ogromnym dylematem: jakie panele wybrać, aby wnętrze było nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim…
Blog

Wybierz idealne meble biurowe

Jeśli chodzi o wyposażenie biura lub miejsca pracy, nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania. Właściwe meble biurowe powinny być dostosowane do…
Blog

Organizacja loterii promocyjnej: prawne aspekty, których nieprzestrzeganie grozi konsekwencjami

Organizacja loterii promocyjnej to sposób na angażowanie konsumentów poprzez uatrakcyjnienie sprzedaży. Oferując tego typu rozrywkę można w łatwy sposób dotrzeć…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *