Blog

Jak dokonać idealnego wyboru biżuterii ślubnej?

1 Mins read

Ślub i wesele to jedne z najbardziej wyjątkowych dni w naszym życiu. Uroczystości te wymagają wyjątkowej oprawy, co znajduje odbicie zwłaszcza w wyjątkowym wizerunku Pary Młodej.  Szczególnie Panna Młoda pragnie w tym dniu zachwycić wszystkich, przykłada zatem ogromną uwagę do sukni ślubnej i dodatków. A najlepszym zwieńczeniem całego wizerunku jest trafnie dobrana biżuteria ślubna.

Biżuteria na ślub – główny akcent czy subtelny dodatek?

Wizerunek ślubny mocno różni się od tego preferowanego na co dzień, koncentrując się na wyrazistych i bogato zdobionych akcentach. Szczególnie zauważalne jest to w przypadku sukni ślubnej – bez względu na to, czy jest to suknia w stylu glamour czy klasycznym, zawsze wygląda zjawiskowo. A jej charakter najlepiej podkreśli starannie dopasowana biżuteria ślubna.

Ślub to taka uroczystość, gdzie w zasadzie brak jest ograniczeń w kwestii doboru dodatków. Kiedyś cała stylizacja utrzymana była w odcieniach bieli, dziś coraz częściej spotykane są odważne akcenty kolorystyczne. Zasada ta dotyczy także biżuterii na ślub. Udzielimy kilku wskazówek, jakie biżuteryjne trendy ślubne są dziś w modzie.

Estetyka czy wygoda?

Ślub to wzniosła uroczystość o bardzo odświętnym charakterze, zaś wesele to szalona zabawa do białego rana. Biżuteria na ślub powinna być zatem zjawiskowo piękna, ale także wygodna.

Szczególnie kolczyki nie powinny zawadzać podczas tańca. Jeśli więc Panna Młoda decyduje się na okazałe, wiszące kolczyki ślubne – niech będą one lekkie, o subtelnej konstrukcji. Pięknie mieniące się przy każdym ruchu perły czy kamienie sprawią, iż nawet niewielkie kolczyki dodadzą Pannie Młodej blasku i uroku.

[button-blue url=”https://obraczki.pl/produkty/kolczyki,1007,1.html” target=”” position=”left”]Sprawdź ofertę kolczyków TUTAJ[/button-blue]
Naszyjnik może mieć postać zarówno delikatnego łańcuszka złotego z dyskretną zawieszką, jak i bogato zdobionego naszyjnika. Wzrok przyciągać mogą także bardziej dyskretne ozdoby, jak bransoletki czy pierścionki. A Pan Młody nie pogardzi stylowym zegarkiem.

[button-blue url=”https://obraczki.pl/produkty/naszyjniki,1008,1.html” target=”” position=”left”]Sprawdź ofertę naszyjników TUTAJ[/button-blue]Obrączki – najważniejsza biżuteria ślubna

Obrączki grają na ślubie główną rolę, stanowiąc symbol zawarcia związku małżeńskiego. Ta biżuteria pozostanie z Tobą na całe lata, zadbać należy zatem o takie obrączki, na które zawsze chętnie rzucisz wzrokiem.

Najprostszym na to sposobem jest stworzenie spersonalizowanych obrączek, które podejrzeć można np. w innowacyjnym konfiguratorze 3D na stronie firmy Łazur. Dowolny grawer, motywy zdobnicze, brylanty czy cyrkonie w wybranej oprawie – zaprojektuj swoją obrączkę tak, jak chcesz i ciesz się świadomością, że drugiej takiej obrączki nie będzie miał nikt inny.

Warto przeczytać
Blog

Panele laminowane – jaka podłoga do salonu?

Podczas remontu mieszkania niejednokrotnie stajemy przed ogromnym dylematem: jakie panele wybrać, aby wnętrze było nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim…
Blog

Wybierz idealne meble biurowe

Jeśli chodzi o wyposażenie biura lub miejsca pracy, nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania. Właściwe meble biurowe powinny być dostosowane do…
Blog

Organizacja loterii promocyjnej: prawne aspekty, których nieprzestrzeganie grozi konsekwencjami

Organizacja loterii promocyjnej to sposób na angażowanie konsumentów poprzez uatrakcyjnienie sprzedaży. Oferując tego typu rozrywkę można w łatwy sposób dotrzeć…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *